Giriş Kayıt

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

MY BUSİNESS GÜVENİLİR DOĞRULAYICI

Google My Business Doğrulama Kodu Gelmiyorsa çözümü burada

Kodunuz Gelmiyor mu?

Google işletme kodu gelmiyor ise yapılacak tek şey bizim gibi güvenilir doğrulayıcı aracılığa ile işletme adresinizi doğrulatmak olacaktır.

Harita Kayıt Ücretlimi?

5 Dakikada içinde işletmeniz yayında. İşlem ücreti bir seferlik 250 TL'dir. İşletme bilgileri girilir eksikler tamamlanır ücret İş sonu alınır.

GOOGLE KONUM HİZMETLERİ

Güvenilir doğrulayıcı olarak işletmenizin konumunu harita kayıt yöntemi ile ekleyelim. Bu yöntem ile işletmenize gelen müşteri trafiğini görünce şaşıracaksınız. Google haritalara işletme kaydı yapmak tamamen ücretsizdir. Fakat onay kodu gelmeyen ve onaylanamayan, askıya yada kopyaya düşen işletme noktalarının bizim gibi partner aracılar ile anında onaylanması ücretlidir.
Özellikle sık sık işletme adresi alıp bu adresleri askıya alınan kişiler, başkaları tarafından ele geçirilen işletmeler veya aramada çıkıp üzerinize doğrulayamadığınız işletmelerinde onay kodunu alıyoruz.

Benim işletmem doğrulama kodu gelmedi

Bu tip bir problem yaşıyorsanız muhtemelen Google dan istediğiniz kod ya gönderilmedi, yada posta gönderimi sırasından bir sıkıtı oluştur. Bu durumu ücretsiz bir şekilde çözmek için tekrar kod isteyip beklemekte fayda var. Fakat buna rağmen halen kod elinize ulaşmıyor ise, benim işletmem doğrulama kodu gelmedi diyorsanız acilen bizden yardım alabilirsiniz.

Biz güvenilir doğrulatıcıları olan partnerler ile çalışıp konumlarımızı onaylamaktayız. Bu yüzden işletmeniz size teslim edildikten sonra tarafınızca isim ve adresinde çarpık değişiklikler yapmadığınız ve google kurallarını ihlal etmediğiniz sürece işletmeniz asla askıya alınmaz.

#
  • Ürünlerinizi ekleyin
  • Web sitenizi ekleyin
  • Telefon numaranızı ekleyin
  • Mekan fotoğraflarınızı ekleyin
  • Yayınlarınızı oluşturun
  • Çalışma saatleriniz belirtin
1

İşletme Bilgileri

İşletme bilgileri alınır
2

Konum oluşturma

Panele bilgiler girilir.
3

Konum Sahiplenme

Hesabınıza konum aktarılır.
4

Son Adım; Ödeme

Ödemeniz tarafımıza yapılır.
#

Verdiğim hizmet ile ilgili en önemli olan nokta şudur

Ve Lütfen dikkatli okuyunuz. Karşılıklı mağduriyet olsun istemem;
Verdiğim hizmet yalnızca işletmenin onaylanması ve işletme olarak haritada yer almasıdır. Harita aramalarında üst sıralara çıkarma vaadi v.s değildir. Özellikle rekabetin çok olduğu sektörlerde aramalarda yorum ve yıldızı daha parlak olan firmaları googlenin ilk sırada çıkaracağını hatırlatmak isterim. Bu yönden ben yalnızca doğrulama olarak hizmet veriyorum sonrası sizin tasarrufunuzdadır.


İşletmeniz Google Trusted Verifier program ekibi tarafından doğrulandığı için dolayısı ile bu işlem sırasında illegal bir durum olmadığından işletmenin askıya alınması v.s durumu olmaz ve ben size teslim ettikten sonra çarpık değişiklikler yapmanız veya google kurallarını ihlal ederek işletmenizi askıya almanız durumunda sorumluluk kabul etmemekteyim.

Hedefimiz kullanıcı dostu, teknik olarak gelişmiş , görselliği ile heyacan verici şık tasarımlı siteler tasarlamak ve geliştirmektir. Sizin için düşünür, Size özel çözümler üretiriz ... Tasarımlarımızdan, yazılımlarımıza herşey size özeldir.

Name Server

ns1.sitesaray.com
ns2.sitesaray.com

Adres ve Telefonlar

Webmaster:

Murat Apaydın

Adress :

68100 Aksaray / Türkiye

Telefon :

0 (505) 110 02 90