Sitesaray.com Aksaray Web Tasarımı - Web Siteniz Güncel ve Kaliteli Mi
: 15 + 14 =

Blog

Sub title here...

Pazartesi, 02 Eylül 2019 13:34

Web Siteniz Güncel ve Kaliteli Mi

Yazan
Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Web sitem güncel ve kaliteli mi diye düşünüyorsanız, size bu konuda yardımcı olmamızda yarar var. Genel müşteri kitlesini web sayfası üzerinden edinen şirket veya kurumlar internet sitelerine gereken önemi vermeleri gerekir. Eskimiş bir web siteniz varsa size ne kaybettiriyor bunun farkında mısınız? HTML kodlaması eskimiş, flash kodlama barındıdan, farklı ekran çözünürlüklerine duyarlı olmayan, ....

Web sitem güncel ve kaliteli mi diye düşünüyorsanız, size bu konuda yardımcı olmamızda yarar var. Genel müşteri kitlesini web sayfası üzerinden edinen şirket veya kurumlar internet sitelerine gereken önemi vermeleri gerekir. Eskimiş bir web siteniz varsa size ne kaybettiriyor bunun farkında mısınız? HTML kodlaması eskimiş, flash kodlama barındıdan, farklı ekran çözünürlüklerine duyarlı olmayan, büyük ekranlarda minik ve okunaksız açılan web siteleri ziyaretçisinde hemen çıkma isteği uyandırmakta, kullanıcıların büyük bir çoğunluğu internet sayfasını hızlıca terk etmektedir.

Kısaca anlatımımızdan anladığınız üzere öncelikle kaybınız ziyaretçileriniz oluyor. Sayfanızı hızlıca terk eden kişiler müşteri potansiyeli olduğuna göre; müşterilerinizi de kaybediyorsunuz.

 Web sitenizin güncelliğini, sağlıklı çalışırlığını aşağıda anlatılan adımları takip ederek kolayca anlayabilirsiniz.

 1- Web sitenizin kodlama teknolojisini test edin.

https://validator.w3.org adresini ziyaret ederek internet sayfanızın kodlama teknolojisini, varsa kodlama hatalarını kontrol edin. Bu kontrolde göreceğiniz error mesajları web sitenizin kesinlikle sorunlu olduğunu göstermese bile web sayfanızın kodlama bakımından ne kadar güncel ve sorunsuz olduğu hakkında bir fikir verecektir.Yaptığınız test HTML5 sonucunu veriyorsa web siteniz günceldir, ne kadar az hata içeriyorsa o kadar doğru kodlanmıştır. Aşağıda örnek bir test görüntüsünü görebilirsiniz.

Okunma 119 kez Son değişiklik Salı, 03 Eylül 2019 05:09
Bu kategorideki diğerleri: « Responsive Web Tasarım Nedir

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

K2 Search

Saat

Hedefimiz kullanıcı dostu, teknik olarak gelişmiş , görselliği ile heyacan verici şık tasarımlı siteler tasarlamak ve geliştirmektir. Sizin için düşünür, Size özel çözümler üretiriz ... Tasarımlarımızdan, yazılımlarımıza herşey size özeldir.

Adres ve Telefonlar

Webmaster:

Murat Apaydın

Adress :

68100 Aksaray / Türkiye

Telefon :

0 (505) 110 02 90

Tweetter Sayfamız

İç'ini açtığın insan, çiçek açar Gönlünde.!! Yârim ; " Gönlümün çiçek açan tarafı.." ✋ |fatih yaşar https://t.co/pOSNLjn5X8
Son Çalışma Aksaray Joy Hair Beauty Saç Ekim Merkezi https://t.co/kKKYDSSnx1 https://t.co/O5RpLFckI8
Follow Sitesaray.com Aksarayda Web site Tasarımı yapımı on Twitter